Firma Kamnet powstała w Kwietniu 2007 roku. W pierwszym miesiącu działalności zaufało nam 8 osób. Ci „pionierzy” szybko zachęcili kolejnych szukających dobrego Internetu do skorzystania z naszych usług. Końcem 2007 roku z było z nami już ok 100 użytkowników. Liczba ta stale się zwiększała i dziś czerpiemy ogromną radość z faktu, że zaufało nam kilka tysięcy osób.

Tym, którzy są z nami od początku – szczerze dziękujemy.

Wraz ze wzrostem liczby Abonentów pojawiła się potrzeba zwiększania wykwalifikowanej kadry. Początkowo w szeregi pracowników wstąpili członkowie najbliższej rodziny. Z czasem dołączyli inni… Z podobną pasją, chęcią rozwijania swoich umiejętności, gotowych na nowe wyzwania. Dziś nasza „rodzina” liczy kilkanaście osób. Mottem firmy Kamnet stało się wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów, traktowanie ich z empatią i ciepłem - jak rodzinę. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, szukamy rozwiązań problemów. Pomysł założenia firmy powstał w czasie, gdy Internet nie był tak rozpowszechniony jak dziś, a rynek dopiero zaczynał się kształtować. Królowały łącza internetowe dostarczane na liniach telefonicznych, blokujące telefony. Płacono za każdą minutę korzystania z Internetu.Był to luksus, na który nie wszyscy mogli sobie pozwolić. Kamnet był wizją Operatora Teleinformatycznego, który zaproponuje Klientom Internet bez linii telefonicznej, tani i dostępny całą dobę przy jednej stałej opłacie, bez limitu. Początkowo zasięg naszej sieci ograniczył się do Obory i części Lubina. Dziś możemy zaoferować nasze usługi w 14 Gminach

Nasza rodzina

Kamil

Administrator, Główny „mózg” Firmy Kamnet. Osobowość perfekcjonisty, wizjonera.

Elżbieta

Specjalista do spraw Funduszy Unijnych, odpowiedzialna za negocjacje z partnerami biznesowymi.

Dorota

Kierownik Biura dobrze organizuje pracę biura. Koordynatorka, projektant nadaje formę dokumentom i procedurom.

Ewelina

Skrupulatnie rozliczy każdą płatność, odpowie na Państwa pytania związane z naszą ofertą. Jej głos usłyszycie dzwoniąc do naszego Biura.

Izabela

Pracownik biurowy, Dziewczyna, która z uśmiechem odbierze telefon i odpowie na nurtujące Państwa pytania.

Wiesław

„Złota rączka” konstruktor, poszukiwacz innowacyjnych rozwiązań.

Dawid

Dział techniczny to jego działka- tu wszystko ma być na miarę czasu i możliwości. Dokłada starań, aby nowości znalazły swoje miejsce w naszej sieci.

Mariusz

Administrator, monitoruje sieć, dba o poprawność działania Państwa Usługi. Bardzo wesoły i pogodny pasjonat.

Paweł

Prawa ręka Kierownika, dokłada starań w szkoleniu nowych pracowników i rozwiązywaniu problemów w terenie.

Piotr

Wesoły, pełny hartu pracownik. Dostaje trudne prace w terenie, które rozwiązuje wykorzystując swoje wszechstronne doświadczenie.

Karol

Informatyk wytrwale testujący urządzenia. Z pasją zajmuje się diagnostyką i usprawnianiem działania sprzętu.

Ryszard

Niezawodny Doradca, dzięki jego wieloletniemu doświadczeniu i wykształceniu nasza sieć będzie działać jeszcze sprawniej i wydajniej.

Marek

Najmłodszy członek naszej „rodziny". Zdolny, robi szybkie postępy. Z zaangażowaniem wykonuje powierzone mu zadania w terenie.

Krystian

Kreatywny, otwarty na innowacyjne rozwiązania. Chętny do współpracy oraz poszerzania swoich technicznych umiejętności.

Piotr S.

Sprawuje nadzór nad funkcjonowaniem magazynu, a swoje umiejętności wykazuje w pracy w terenie.

Ryszard L.

Nasz Najmłodszy stażem Pracownik. W pracy wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie telekomunikacyjne. Mamy nadzieję, że podzieli nasze zamiłowania, a nasza misja stanie się także jego własnością.